Kalite Politikası2018-06-07T09:33:06+00:00

Kalite Politikası.

TANSA Güvenlik Sistemleri ve Saat San. Tic. Aş. 1962 yılından beri saat sanayinde ve turnike sektöründe üretimini ve satışını sürdürmektedir.

TANSA; ürünlerinde ileri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanarak, uygulanabilir tüm şartları yerine getirerek, konusunda uzman yönetici kadrosu ve personeli ile müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunmayı taahhüt etmektedir.

Varlık nedenimiz olan müşterilerimizin ve tüm paydaşlarımızın gereksinimlerini doğru anlamak, bu gereksinimleri en doğru ve hızlı şekilde karşılamak temel hedefimizdir. Bu hedefi her zaman ve her seferinde yakalamanın en kritik unsurlarından biri, tüm süreçlerimizi kapsayacak şekilde bünyemizde işletilmekte olan Kalite Yönetim Sistemi ve bu sistemin en önemli şartlarından biri olan “Sürekli İyileştirme” esasıdır. Ayrıca, sistemin istenen sonuçlara ulaşabilmesi için belirlenmiş olan “Kalite Hedefleri”nin yakalanması da nihai hedefe giden yolda diğer bir kritik unsurdur. İş süreçlerimizin, tüm paydaşlarımızın güvenliğini gözeten ve çevre dostu yöntemlerle işletilmesini sağlamak kalite anlayışımızın ayrılmaz bir parçasıdır.

Takım ruhunu benimsemiş özverili ve titiz çalışanlarımız, kalitemizin temelidir.

“Kalite Politikamız” TANSA bünyesinde verilen eğitimlerle duyurulmuş, anlaşılmış olup uygulanmaktadır.