İnşaat Yatırım – Zayıf Akım Projelerinin Tamamlayıcısı Turnikeler

//İnşaat Yatırım – Zayıf Akım Projelerinin Tamamlayıcısı Turnikeler

İnşaat Yatırım - Zayıf Akım Projelerinin Tamamlayıcısı Turnikeler

Zayıf akım projelerinin önemli bir kısmı olan yaya geçiş kontrol sistemlerinde ihtiyaç ve talep odaklı imalatlar yapan Tansa Turnike, sektördeki birçok firmaya da projelerinde çözümler sunmaktadır.

Özellikle son yıllarda elektronik güvenlik sistemlerinin, zayıf akım projelerinin önemli bir kısmını oluşturmasıyla birlikte bu alanda sistemin en önemli tamamlayıcı unsurlarından biri olan turnikelerde tasarım ve fonksiyonellik açısından önem kazanmıştır.

Tansa olarak üretmekte olduğumuz turnikelerin caydırıcı fiziki güvenlik ihtiyaçlarını karşılamasının yanında sistemin bütününü oluşturan diğer elektronik güvenlik sistemleriyle entegre ve tamamlayıcı olarak çalışmasını önemli  bir detay olarak görmekteyiz.

Özellikle son yıllarda akıllı binalar, havaalanları, metro ve raylı sistem hatları, stadyumlar ve ileri teknolojili endüstriyel tesisler gibi birçok projede ürünlerimiz tercih edildi. Bu projelerin tamamında gerek standart imalatlarımızla gerek tamamen projeye özel tasarımlarımızla birçok farklı ürünümüzle yer aldık.

Sunduğumuz ürünler zayıf akım projesinin içerisinde yer alan kamera ve görüntüleme, acil durum ve yangın algılama, sistem veri tabanları, ödeme ve ücretlendirme donanımları gibi birçok sistemle entegre olarak projenin önemli bir tamamlayıcı unsuru oldular. 

Tansa’nın innovatif üretim anlayışı gereği bünyemizde önemli bir yer tutan AR-Ge Tasarım Merkezimiz ve Ür-Ge Departmanımızın çalışmaları ile ürünlerimizin entegrasyon ve haberleşme kabiliyetleri daha da geliştirilecek ve çözüm ortaklarımızın bu deneyimlerden faydalanması sağlanacaktır. 

Kaynak; https://www.insaatyatirim.com/haber/35757/zayif-akim-projelerinin-tamamlayicisi-turnikeler

2020-09-04T16:48:46+00:00İnşaat Yatırım – Zayıf Akım Projelerinin Tamamlayıcısı Turnikeler için yorumlar kapalı