Code

Code2024-05-31T15:55:13+00:00

TANSA Davranış Kuralları

TANSA, turnike ve yaya geçiş sistemleri üretimi alanında lider bir MARKA olarak, sadece sektördeki teknolojik yeniliklerle değil, aynı zamanda güçlü iş etiği ve profesyonellik standartlarıyla da öne çıkmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda, her birimizin, TANSA ‘nın temsilcisi olarak sorumluluklarımızı hatırlamamız ve bu değerleri her düzeyde uygulamamız hayati önem taşımaktadır.

TANSA ailesi olarak, dürüstlük, şeffaflık, sorumluluk ve adil olma prensiplerini işimizin temeli olarak benimsiyoruz. Bu değerler, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza olan yaklaşımımızda, ürünlerimizin kalitesinde ve iş süreçlerimizin her aşamasında kendini göstermektedir.

TANSA Davranış Kuralları – İNDİR

Tedarikçiler ve İş Ortakları İçin Davranış Kuralları

TANSA dünya çapında turnike ve geçiş sistemleri alanında faaliyet gösteren ve köklü geleneklere sahip olan bir kuruluştur. Bu özelliklere sahip bir kuruluş olarak, TANSA müşterilerine, çalışanlarına, sermaye sahiplerine, kamuya ve çevreye karşı kurumsal sorumluluk taşımaktadır. TANSA ’nın her zaman ve her yerde geçerli yasalara uyması, temel etik değerlere saygı göstermesi ve sürdürülebilir bir şekilde faaliyet göstermesi bu kurumsal sorumluluğun gereğidir.

TANSA Birleşmiş Milletlerin Küresel İlkeler Sözleşmesine, bu ilkelerin insan hakları, çalışma kuralları, çevre koruma ve yolsuzlukla mücadele alanlarındaki on prensibine uymayı benimsemiştir. TANSA ayrıca Uluslararası Çalışma Örgütü’nün (ILO) sözleşmelerinde belirlenmiş olan çalışma standartlarına da uymaktadır. Sonuç olarak TANSA Davranış Kuralları (Code of Conduct) ile sorumlu davranışa ilişkin bağlayıcı kurallarını uygulamaya koymuştur. “TANSA, İş Ortakları ile İlişkilerinde Sürdürülebilirlik Koşulları (İş ortakları için Davranış Kuralları)” aşağıdaki temel prensipler ile tamamlanmaktadır.

Tedarikçiler ve İş Ortakları İçin Davranış Kuralları – İNDİR